TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Co roku w Tydzień Bezpieczeństwa angażują się wszystkie budowy Mostostal Warszawa. W tym szczególnym czasie, pracownicy firmy w całej Polsce biorą udział w szeregu aktywności, które mają przypominać o znaczeniu bezpieczeństwa w miejscu pracy, promują bezpieczne i odpowiedzialne zachowania, jak i stwarzają świetne warunki do tego, żeby zrobić przegląd wiedzy i zaktualizować ją o najświeższe informacje dotyczące polityki bhp.

Biuro Doradczo-Usługowe BHP zostało zaproszone do tego projektu i w dniu 9.10.2020 r. poprowadziło zajęcia z prewencji wypadkowej, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej na budowie w Krakowie, na których uczestnicy mogli się sprawdzić między innymi w roli ratownika w udzielaniu pierwszej pomocy osoby, która wypadła z I piętra oraz strażaka gaszącego symulator pożaru.

Materiały edukacyjne dostarczyli: Centralny Instytut Ochrony Pracy ? Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie oraz Biuro Doradczo-Usługowe BHP Andrzej Dziedzic (członek sieci ekspertów ds. bhp certyfikowanych przez CIOP-PIB).

Przewiń do góry