LAUREAT PLEBISCYTU OSOBOWOŚĆ ROKU

Polska Press sp. z o.o. chce nagrodzić osoby, które w 2019 r. wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach. Tytuły Osobowość Roku Gazeta Krakowska i Dziennik Polski przyzna w pięciu kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, polityka – samorządność i społeczność lokalna, biznes oraz nauka. W kategorii „DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA” Kolegium Redakcyjne nominowało Andrzeja Dziedzica.

GK: „Plebiscyt jest okazją do zaprezentowania dokonań ludzi, którzy najczęściej wcale nie zabiegają o aplauz, uznanie czy honory. Swoich działań nie podejmują dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania. GK chce docenić ludzi nietuzinkowych. Pomysłowych i ciekawych. Osoby, które pociągają za sobą innych. Mają na swoim koncie sukcesy lub potencjał, aby odnieść sukces w przyszłości. Zamierzamy uhonorować i wyróżnić tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel”.

W gronie laureatów z regionu dąbrowskiego, znalazł się Andrzej Dziedzic, który miał podczas uroczystej gali odebrać statuetkę „Osobowość 2019 Roku” w kategorii: DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA i CHARYTATYWNA za propagowanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Ze względu na obecną sytuacją związaną z koronawirusem uroczystość wręczenia nagród została odwołana (przesunięta).

Wszystkim, którzy oddali na mnie głos w plebiscycie a tym samym przyczynili się do mojego zwycięstwa

BARDZO DZIĘKUJĘ!

To motywuje do dalszego działania.

Przewiń do góry