Czy udzielnie pierwszej pomocy jest trudne? – szkolenie z pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc nie jest trudna ale trzeba przełamać barierę strachu, bo kiedy sytuacja wymaga interwencji, należy działać szybko i zdecydowanie! Jak zaplanować dobre szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników? Warto wybrać taką firmę szkolącą, która pozwala na dopasowanie szkolenia z pierwszej pomocy do naszych oczekiwań,
a więc do zagrożeń występujących w przedsiębiorstwie i udzielaniu pierwszej pomocy w wypadkach najbardziej prawdopodobnych w danym środowisku pracy. Tego właśnie nauczysz się na naszych szkoleniach, gdzie kładziemy nacisk na praktyczną naukę m.in. postępowania w sytuacji utraty przytomności, omdlenia, podstaw prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej, obsługi AED, zaopatrywania ran, krwotoków i złamań oraz przeprowadzania ewakuacji, a to wszystko na profesjonalnym sprzęcie do nauki pierwszej pomocy. Z naszych usług szkoleniowych skorzystali pracownicy pomocy społecznej, oświaty, ochrony zdrowia, budowlani, policji, OSP a także inne grupy zawodowe. Zapraszamy na nasze szkolenia z pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc

Przewiń do góry