Bądź bezpieczna – 2023

Szanowne Panie,

z okazji Dnia Kobiet klub SAGOT już po raz szósty organizuje w Tarnowie BEZPŁATNE i OTWARTE szkolenie pt. „BĄDŹ BEZPIECZNA”.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich Pań od 16 roku życia (osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie po przedłożeniu pisemnej zgodą opiekuna).

Kilkunastoletnie doświadczenie w systemie KRAV MAGA pozwoliło nam zbudować ogromną bazę wiedzy i umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach wysokiego stresu – począwszy od kwestii samoobrony i walki z uzbrojonym agresorem, przez survival terenowy po profesjonalne strzelanie bojowe w warunkach wysokiego obciążenia fizycznego i psychicznego. Seminarium „BĄDŹ BEZPIECZNA” to szkolenie poświęcone samoobronie i bezpieczeństwu kobiet nakierowane na naukę rozpoznawania i deeskalacji zagrożeń oraz skuteczne rozwiązanie niebezpiecznych sytuacji. W tym roku zajmiemy się asertywną postawą, podstawowymi narzędziami walki i efektywnym działaniem w sytuacjach kryzysowych działając w pojedynkę, albo chroniąc bliską osobę (np. swoje dziecko).

Każda z Pań, która zapisze się drogą elektroniczną (link do formularza na dole wydarzenia) otrzyma dyplom poświadczający uczestnictwo w szkoleniu.

Przez pięć poprzednich edycji organizowanych w Tarnowie udało nam się przeszkolić ponad 500 Pań!

Jako dodatek do seminarium BĄDŹ BEZPIECZNA przeprowadzimy krótkie i bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy oraz autopomocy, które poprowadzi ekspert pierwszej pomocy z Biura D-U BHP. Poruszymy kwestie zadławienia dziecka, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, zachowania w przypadku zauważenia ran np. po obronie przed agresorem uzbrojonym w nóż. To wiedza, która jak w przypadku samoobrony, bardzo potrzebna, ale oby nigdy nie została przez Was wykorzystana …

Szkolenie odbędzie się: 11 marca 2023 (sobota), godzina 10:00-13:00,
miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 im. K.K. Baczyńskiego; ul. Bitwy pod Studziankami 5; 33-100 Tarnów.

Weź ze sobą strój i buty na zmianę oraz butelkę wody.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś swoje Koleżanki – gwarantujemy, że warto.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do zapisów:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeFnr74cCcdHD…/viewform

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Piotr Dziedzic: e-mail: instruktor.dziedzic@gmail.com
tel.: 697 024 434


Tak było:

Przewiń do góry